Άγνωστοι εισέβαλαν χθες βράδυ στην μάντρα όπου σταθμεύουν τα οχήματα του Δήμου Χαλκηδόνος στα Κουφάλια και αφαίρεσαν μπαταρίες.Δεν είναι η πρώτη φορά που η συγκεκριμένη μάντρα γίνεται στόχος , καθώς πέρυσι είχε κλαπεί φορτηγάκι που είχε χρησιμοποιηθεί σε απόπειρα ληστείας σούπερ μάρκετ.
Σχετικά άρθρα
Ι.Τσουκνιδάς:<< Όταν η Αυτοδιοίκηση δεν σέβεται τον θεσμικό της ρόλο της, προκαλώντας ζημία >>
12/07/2024
Το θέμα είνα να μη φτάσουμε να γίνουμε σαν το Μενίδι