Τροχαίο ατύχημα συνέβη νωρίς το πρωί της Τρίτης (λίγο μετά τις 6 ) στη συμβολή των οδών Τζιβαροπούλου και Ανατολικής Ρωμυλίας στα Κουφάλια, όταν αστικό που εκτελούσε το δρομολόγιο Κουφάλια-Θεσ/νίκη συγκρούστηκε με επαγγελματικό φορτηγάκι.
Σχετικά άρθρα
Ι.Τσουκνιδάς:<< Όταν η Αυτοδιοίκηση δεν σέβεται τον θεσμικό της ρόλο της, προκαλώντας ζημία >>
12/07/2024
Ημουν μέσα. Ενα σοκ..ο οδηγός του οασθ δν έφτεγε..παραβίασε το στοπ η γυναίκα
Το σχόλιο μου δεν αφορούσε αποκλειστικά και μόνο στο συγκεκριμένο περιστατικό ..Αλλά ”γενικού περιεχομένου”!!Το ότι οι πλειοψηφία των οδηγών οασθ δεν οδηγεί συνετα ..είναι γενικώς αποδεκτό από τους περισσότερους εξ ημών!
Καλημερα ελενα, καλα χριστουγγενα!!
Κάθε μέρα βιώνουμε την έλλειψη οδηγικής παιδείας -ικανότητας στα Κουφάλια!Οι δε οδηγοί Οασθ στην συντριπτική τους πλειψηφία δεν ξέρουν να οδηγούν σωστά!!Απο παραβάσεις εντός και εκτός λεωφορείου …άστα να πάνε!Μια κινούμενη ΄΄βόμβα”..Θλιβερό!
Μάθε λίγο πως έγεινε κ μετα πες.ο οδηγος μια χαρά ήταν..η κοπελα παραβίασε το στοπ
More ginonte i megaliteri foniades ke pio axristi odigi sta koufalia ine opos nane vgenoune les ke ine monitous ston dromo
Και οι πεζοί… Διασχίζουν τον δρόμο χωρίς Ν κοιτάξουν… Και αν σε δουν ότι φρενάρεις κοιταν και στραβά
μπα αποκλείεται μέσα στα κουφαλια δεν γίνονται αυτά