Άδενδρο:Η Ελεωνόρα Ζουγανέλη στο “Αρχοντικό”
Στο Άδενδρο και στην ταβέρνα Αρχοντικό βρέθηκε χθες η αγαπημένη τραγουδίστρια Ελεωνόρα Ζουγανέλη . Εκεί περίμενε να την υποδεχτεί η Στέλλα Χαρινά, με την οποία όπως θυμόσαστε είχαν κάνει ντουέτο μετά από διαγωνισμό που είχε κερδίσει η Στέλλα.(ΕΔΩ)
Μαζί με την Ελεωνόρα ήταν ο κιθαρίστας του σχήματος της Δημήτρης Μπαρμπαγάλας. Σήμερα το βράδυ παίζουν ζωντανά στο 😀 (δεν σας λέμε) και μετά θα φύγουν για Αθήνα, όπου ξεκινάνε το Σάββατο στο Άνοδος Live stage για 5 εμφανίσεις.
Η Στέλλα Χαρινά δήλωσε στο e-koufalia.gr:
“
Ήταν μεγάλη μας τιμή που αποδέχτηκε την πρόσκληση μου και με την πρώτη ευκαιρία με επισκέφτηκε εδώ στο Άδενδρο στην ταβέρνα μου. Η Ελεωνόρα είναι ένας εξαιρετικός άνθρωπος όπως και ο Δημήτρης Μπαρμπαγάλας ,ο φοβερός κιθαρίστας του σχήματος της, που ήρθε μαζί της. Καθήσαμε παρέα για αρκετές ώρες, φάγαμε, συζητήσαμε και μας διηγήθηκε εμπειρίες της…νιώθεις τόσο οικία δίπλα της !”
![](https://e-koufalia.gr/uploads/2016/04/stela2-165x165.jpg)
Να θυμηθούμε και το ντουέτο Ελεωνόρας-Στέλλας
[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=ZOY8Q472n_E[/embedyt]
✌❤