Ανοίγει σήμερα Παρασκευή στον πεζόδρομο Κουφαλίων το νέο all day coffee bar mauve II. Σ ένα ανακαινισμένο χώρο δίπλα ακριβώς από το πάρκο, η Άντωνη και ο Γιώργος σας περιμένουν να απολαύσετε τον καφέ σας , το ποτό σας και το ουζάκι σας με χειροποίητα μεζεδάκια, ενώ για τους μικρούς φίλους υπάρχουν ειδικά πιάτα που θα τους ξετρελάνουν .
Σχετικά άρθρα
Ι.Τσουκνιδάς:<< Όταν η Αυτοδιοίκηση δεν σέβεται τον θεσμικό της ρόλο της, προκαλώντας ζημία >>
12/07/2024
μπραβο παιδια καλορυζικο καλες δουλειες!!!!!!!!!!
Καλές δουλειές.
Καλες δουλειες!!!!
Καλές δουλειές!!
Και play open room
καλές δουλειές Γιώργο γερός να είσαι και πάντα γεμάτο το μαγαζί σου
καλες δουλειες σουπερ