Μια ωραία βραδιά διοργάνωσαν οι υπεύθυνοι του κολυμβητηρίου με αφορμή την Αυγουστιάτικη Πανσέληνο.Ο καιρός τα χάλασε λίγο καθώς προηγήθηκε βροχή αλλά τελικά όλα πήγαν καλά και ο κόσμος που παραβρέθηκε είχε την ευκαιρία να απολαύσει μια όμορφη νύχτα σ ένα πραγματικά ξεχωριστό περιβάλλον.
Σχετικά άρθρα
Ι.Τσουκνιδάς:<< Όταν η Αυτοδιοίκηση δεν σέβεται τον θεσμικό της ρόλο της, προκαλώντας ζημία >>
12/07/2024